Valilik duyurdu: İstanbul’da bugün birtakım yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul Valiliği, bugün düzenlenecek iki aktiflik nedeniyle kimi yolların kapalı olacağını açıkladı.

Maltepe Aktiflik Alanı’nda, emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) tarafından düzenlenecek miting nedeniyle saat 08.00’den itibaren Turgut Özal Bulvarı’nın (Maltepe Kıyı Yolu) Büyükyalı Köprüsü ile Piri Reis Caddesi Kavşağı ortasında kalan kısmı ve bu caddeye çıkan tüm sokaklar kapatılacak.

Alternatif güzergah olarak Büyükyalı Caddesi, Bağdat Caddesi ve D-100 karayolunun kullanılabileceği belirtildi.

“İstanbul’u Koşuyorum” aktifliğinin Anadolu etabı sebebiyle Üsküdar’da 06.00-11.00 saatleri ortasında kimi yollar süreksiz olarak trafiğe kapalı olacak. Trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar şu halde:

KAPATILACAK YOLLAR

Üsküdar Harem Sahilyolu ve bu güzergâha çıkan tüm cadde ve sokaklar, Hakimiyeti Ulusala Caddesi (Sahilyolu ile Selmani Pak Caddesi ortasından kalan kısım) ve bu güzergaha çıkan tüm cadde ve sokaklar, Paşalimanı Caddesi ve bu güzergâha çıkan tüm cadde ve sokaklar, Kuzguncuk Çarşı Caddesi ve bu güzergaha çıkan tüm cadde ve sokaklar, Abdullah Ağa Caddesi (Kuzguncuk Çarşı Caddesi ile Kuzguncuk Tünel Çıkışı ortasında kalan kısım) ve bu güzergâha çıkan tüm cadde ve sokaklar.

ALTERNATİF YOLLAR

Selimiye İskele Caddesi, Dr. Eyüp Aksoy Caddesi, Nuhkuyusu Caddesi, Gümüşyolu Caddesi, D-100 Karayolu, Beylerbeyi Abdullah Ağa Caddesi, Hakimiyeti Ulusala Caddesi, Halk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Dr. Fahri Atabey Caddesi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.