Selim Bayraktar: Unutamadıysan o insana bence mutlaka ulaşırsın!

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Veda Mektubu’nun başrol oyuncularından Selim Bayraktar, geçtiğimiz günlerde Cihangir’de kameralara yansımıştı. Gazetecilerle konuşarak, “Bence artık reyting inandırıcılığını kaybettirdi” diyen oyuncu; “En doğru ölçüm sokakta… Dışarıda gezerken reytingin ne olduğunu sokakta görüyorum ve deneyimliyorum. 100 metrede herhâlde 10 kişiyle karşılaştım ve bana diziyi sordular” şeklinde konuşmuştu.

“GÜZEL BİR EKİBİMİZ VAR”

Ünlü isim, son olarak geçtiğimiz gün Etiler’de objektiflere takıldı. “Avukatımız ile birlikte yemek yedik. Dizi de keyifli, biz çok memnunuz. Güzel bir ekibimiz var” diyen Bayraktar, sözlerine şöyle devam etti:

Ben Nurgül ile daha önce de oynamıştım. Acayip sahneler çekiyoruz, yarış halindeyiz. Herkes reyting peşinde. Hayatın içerisinde çok duygu var. Sinemaya baktığımız zaman ‘böyle olur mu ya’ falan diyorlar ama hayatta daha fazlası var bence.

“ÖYLE BIRAKAMAZSIN”

Selim Bayraktar, oynadığı dizinin bölümlerinden bahsettiği esnada gazetecilerin, “Eski sevgiliniz ile yıllar sonra denk gelseniz neler hissedersiniz?” sorusuna; “30 yıllık bir ilişkin varsa unutamadıysan o insana bence mutlaka ulaşırsın. Öyle bırakmazsın” cevabını verdi.

“BAŞIMIZ SAĞ OLSUN”

Oyuncu, geçtiğimiz aylarda ülkemizi büyük yasa boğan deprem felaketi ile ilgili ise, “Evet, çok da kötü bir felaket başımız sağ olsun; ancak depremin bize maliyeti asıl önümüzdeki sene yansıyacak bence. Bir insanın bir devlete maliyeti 1 milyon 250 bin dolarmış” şeklinde konuştu.

47 yaşındaki Selim Bayraktar, daha sonra gelen aracına binerek oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir