Mansur Yavaş: “Sayın Genel Başkanlarımıza Teveccühleri İçin Teşekkür Ederiz. Türkiye’nin İkinci Yüzyılına Hep Birlikte Umutla ve Mutlulukla Yürüyoruz”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Birlikte rahmet vardır, bereket vardır. Sayın Genel Başkanlarımıza teveccühleri için teşekkür ederiz. Türkiye’nin ikinci yüzyılına hep birlikte umutla ve mutlulukla yürüyoruz” dedi.

Millet İttifakı’nı oluşturan altı siyasi partinin genel başkanları, bugün Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde bir araya gelerek Cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Toplantıya ev sahipliği yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu’nun adaylığını, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, bizim Cumhurbaşkanı adayımızdır” diyerek duyurdu.

Kemal Kılıçdaroğlu, daha sonra CHP Genel Merkezi’ne geldi ve Genel Merkez önünde kendisini bekleyen yurttaşlara eşi Selvi Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte hitap etti.

“BİRLİKTE RAHMET VARDIR, BEREKET VARDIR.

Mansur Yavaş, Millet İttifakı’nın adayının açıklanmasından sonra sosyal medya hesabından, bu akşam “Birlikte rahmet vardır, bereket vardır. Sayın Genel Başkanlarımıza teveccühleri için teşekkür ederiz. Türkiye’nin ikinci yüzyılına hep birlikte umutla ve mutlulukla yürüyoruz” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir