Cyle Larin, Beşiktaş’ta kalacak

Geçen dönem Muhteşem Lig’i şampiyonlukla tamamlayan ancak bu dönem tıpkı performansı sergileyemeyen Beşiktaş, gelecek dönem takım çalışmalarına şimdiden başladı.

Siyah-beyazlılar, yeni transferleri bir kenera bırakıp gruptaki geleceği tam olarak muhakkak olmayan oyunculara ağırlaştı.

İstenilen performansı sergileyemedi

2020-2021 döneminde gelen şampiyonluğun kıymetli isimlerinden biri olan ve dönem sonunda kontratı bitecek olan Cyle Larin, bu dönem istenilen performansı sergileyemedi.

Ülkesi Kanada’nın Dünya Kupası Elemeleri’nde adeta yıldızlaşmasına karşın birebir manzaranın yarısını bile Beşiktaş’a yansıtamayan tecrübeli futbolcunun fikrinin değiştiği belirtildi.

Ekipte kalmaya sıcak bakıyor

Sene başında idarenin 1 milyon 750 bin eurluk teklifini kabul etmeyip 2.5 milyon euro isteyen Larin’in, menajeri aracılığıyla görüştüğü kulüplerden beklediği dönüşü alamaması sonrasında geri adım atıp kulübün belirleyeceği rakama  sıcak baktığı tabir edildi.

7 gole katkı sağladı

Bu dönem 27 Harika Lig  maçında  vazife yapan deneyimli oyuncu, 6 kere topu filelerle buluştururken 1 de gol pası verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.