Aşka İnancımız Kalmamıştır! Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Çiftinin Boşanacağı Konuşuluyor

Son dönemlerde evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan Ceyda Düvenci – Bülent Şakrak çiftinin evliliklerindeki sorunların üstesinden gelemedikleri ve boşanacakları iddia edildi. 

‘Aşka inancımız kalmamıştır’ dedirten bu boşanmayla ilgili gelişmelere birlikte bakalım! ?

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, ünlüler dünyasının en gözde çiftlerinden. Mutlu aile tablolarıyla herkesin imrendikleri bir evlilikleri var.

Gelgelelim çok beğenilen bu çift, son dönemlerde boşanma haberleriyle gündeme geliyor. Uzun zamandır çiftin evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşuluyor.

Ceyda Düvenci’nin kızı Melisa ve oğulları Okan Ali ile mutlu bir aile tablosu çizen çiftin, daha önce evliliklerini kurtarmak için terapiye gittiği de konuşulmuştu.

Son dönemlerde birlikte paylaşımlar yapmadıkları için boşanacakları konuşulan çift, ayrılık iddialarını yalanlamıştı.

Ancak çiftin son hamlesi, ayrılık iddialarını yeniden gündeme getirdi. Çiftin Instagram’da birbirlerini takibi bırakması büyük yankı uyandırdı. Çift ardından Instagram’da birbirlerini geri takibe aldı.

Ancak çiftle ilgili ortaya atılan son iddialar pek de iç açıcı değil. Çiftin terapiye rağmen evliliklerini kurtaramadığı ve bu kez boşanacakları konuşuluyor.

Çiftin boşanma kararını anlaşmalı olarak aldığı iddiaları gündemde!

Bakalım çiftten iddialara yönelik bir açıklama gelecek mi?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir